КРОСІВКИ BALENCIAGA
Шукаєш модель, якої немає в каталозі?
Ми знайдемо її для тебе!
БАЄР СЕРВІС
БАЄР СЕРВІС
BAYER SERVICE
БАЄР СЕРВІС
BAYER SERVICE
Кросівки BALENCIAGA
Balenciaga - це модний будинок, заснований у 1919 році іспанським дизайнером Крістобалям Баленсіагою. Цей дизайнер мав репутацію кутюр'є з безкомпромісними стандартами, а його незвичайні жіночні спідниці-бульбашки стали візитівкою будинку. Крістіан Діор називав Крістобаля Баленсіагу "господарем усіх нас".

Бренд Balenciaga відомий своєю революцією у жіночій моді, використанням небачених раніше форм. У середині 20-го століття стали популярними "бальні кромки", "напівприлеглі" лінії та "сукні-мішки". Компанію також прославило її взуття, зокрема кросівки-шкарпетки Speed Sock, що викликали ажіотаж серед впливових осіб та модників.

Balenciaga спеціалізується на виробництві готового одягу, включаючи пальта, куртки, джинси, сукні, сорочки, топи, блузки, трикотаж, штани та спідниці, а також сумки, взуття, прикраси та аксесуари для чоловіків і жінок.
Сьогодні Balenciaga - це бренд, який ламає стереотипи, кидає виклик та пропонує провокаційні вироби у світі моди. Він має власний яскравий стиль і характер, що привертає увагу та захоплює мільйони людей по всьому світу.