BALENCIAGA RODEO
Шукаєш модель, якої немає в каталозі?
Ми знайдемо її для тебе!
БАЄР СЕРВІС
БАЄР СЕРВІС
BAYER SERVICE
БАЄР СЕРВІС
BAYER SERVICE
СУМКА BALENCIAGA RODEO
Найпопулярніша сумка цього сезону, що стала солдаут ще до офіційного релізу. Так, це Balenciaga Rodeo! Гадаємо, що за назвою ви вже могли здогадатися про те, що вона названа на честь знаменитої вулиці в Беверлі-Гіллз - Rodeo Drive.

Вперше вона з'явилася в колекції SS24, показ якої був немов театральна вистава - у великому приміщенні було встановлено червону сцену з оксамитовими фіранками і звучав оркестр. До речі, шоу відкривала мама дизайнера, а потім на подіумі з'явилися чоловік Демни Лоїк Гомес, Аманда Лепор і Палома Ельсессер. Відтоді розмови про Rodeo не вщухають - спочатку вона ексклюзивно з'явилася в гардеробі амбасадора бренду, Кім Кардаш'ян, потім стала доступною для широкого загалу.
Можливо, такий ажіотаж пов'язаний і з тим, що ця модель явно натхненна культовими сумками бренду Hermes - тільки Rodeo більш розслаблена і гранжева. Її виготовлено з ніжної телячої шкіри, що потребує виняткової експертизи в дубленні, обробці та обробці. А її гладке глянсове покриття дає змогу з часом набути природної патини, яка й надає сумці того самого "ефекту зістареності".

Ще одна її фішка - ця сумка виводить персоналізацію на абсолютно новий рівень - бренд випустив брелоки, ключі, ланцюжки і дрібнички, які можна закріпити на сумку. Але, звісно, можна закастомити її і своїми силами. Думаємо, що саме через неї і з'явився тренд на те, щоб прикрашати сумку всілякими аксесуарами. Тому доповнюємо Rodeo брелоками, ключами, ланцюжками, сувенірами та дрібничками. Чим більше - тим краще!

До речі, це не перша спроба Balenciaga перейти на бік "quiet luxury", до цього бренд вже випустив сумку, схожу на Kelly Cut, а в новій колекції FW24 представив модель Bel Air, що дуже нагадує Birkin у великому розмірі. Такий неспішний плавний перехід у позиціонуванні простежується і в політиці в бік ексклюзивності. Наприклад, просто так купити Rodeo bag неможливо - потрібно записуватися у величезні waiting листи.