HERMES BIRKIN
Шукаєш модель, якої немає в каталозі?
Ми знайдемо її для тебе!
БАЄР СЕРВІС
БАЄР СЕРВІС
BAYER SERVICE
БАЄР СЕРВІС
BAYER SERVICE
СУМКИ HERMES BIRKIN
Серед жіночих аксесуарів є безліч культових моделей, які відразу ж сповіщають усім оточуючим про те, що власниця такої речі - це жінка з ідеальним почуттям стилю. Сумка Hermes Birkin - одна з них. Кожна модниця мріє про цей аксесуар, але далеко не всі знають, як, коли, де і за яких обставин з'явилася ця модель.

Історія створення сумки Hermes Birkin

Модель вийшла на ринок більше 30-ти років тому, 1984-го року. І, якщо вірити легенді, сумка з'явилася завдяки одній молодій англійській аристократці - Джейн Біркін. Ця дівчина була акторкою-початківцем, яка виїхала з дому в Лондоні, проте часто їздила до батьків на вихідні. І в одній з таких поїздок, на рейсі Париж-Лондон, сусідкою юної англійки виявився директор компанії Hermes Жан-Луї Дюма.

У дівчини в руках була сумочка, яка в якийсь момент відкрилася і весь її вміст розсипався. Це засмутило Джейн і вона вирішила поділитися своїми думками з сусідом. Біркін говорила йому про те, що вона багато подорожує і дуже хоче, щоб під рукою була відповідна сумка. Причому це має бути така модель, яка підійде не тільки для подорожей, а й для прогулянок. А потім дівчина розповіла про те, якою саме вона уявляє собі таку сумку. Тоді Жан-Луї пообіцяв випадковій супутниці, що обов'язково пошиє елегантну, містку і зручну сумку. До речі, є й друга версія, в якій у Джейн навіть були ескізи. Вони випали з сумочки, Дюма зацікавився малюнками і запропонував дівчині допомогти йому в розробці нового аксесуара.