HERMES EVELYNE
Шукаєш модель, якої немає в каталозі?
Ми знайдемо її для тебе!
БАЄР СЕРВІС
БАЄР СЕРВІС
BAYER SERVICE
БАЄР СЕРВІС
BAYER SERVICE
СУМКИ HERMES EVELYNE
Коли мова заходить про сумки Hermes, немає жодних сумнівів, що перше, що спадає на думку, - це моделі Birkin або Kelly. Однак у французького модного дому є ще багато козирів у рукаві, крім двох найбажаніших аксесуарів.

А точніше модель - Hermès Evelyne. Це не просто сезонна сумочка, історія Evelyne абсолютно унікальна.

Історія сумки Evelyne
Колишній керівник відділу верхової їзди - Евелін Бертран, на честь якої і була названа ця модель, потребувала сумки, яку вона могла б використовувати для догляду за кіньми. Вона та її команда вигадали дизайн, який дав би змогу носити із собою всі необхідні інструменти та обладнання, і при цьому, звісно, мати шикарний вигляд. Як і в усьому, що стосується Hermes, дизайн, якість і увага до деталей мали бути найкращими. Так народилася модель Evelyne.

Так чому ж Hermes Евелін варто купити? Для початку ключові деталі дизайну роблять її не просто привабливою, а й практичною. Сумка Hermès Evelyne виконана в стилі кросбоді з одним основним внутрішнім відділенням, застібкою на ремінь зверху і широким знімним плечовим ременем. Найпомітніша деталь - велика перфорація у вигляді літери H в центрі сумки. Насправді перфорація розташовувалася на задній частині сумки і призначалася для циркуляції повітря, щоб інструменти для догляду за кіньми провітрювалися під час перенесення. Звичайно, сьогодні можна сказати, що такий дизайн служить більше естетичним цілям, ніж функціональним.