HERMES PICOTIN
Шукаєш модель, якої немає в каталозі?
Ми знайдемо її для тебе!
БАЄР СЕРВІС
БАЄР СЕРВІС
BAYER SERVICE
БАЄР СЕРВІС
BAYER SERVICE
СУМКА HERMES PICOTIN
Будь-який шанувальник Hermès знає, що бренд не обмежується сумками Birkin, Kelly і Constance. В асортименті "неквотних" аксесуарів модного дому (тих, які не входять до річної норми, виданої вам співробітником відділу продажів) є безліч привабливих моделей. Одна з них Picotin Lock. Більш доступна за ціною і бездоганна за дизайном, ця виразна сумка-відро завжди була улюблена шанувальниками і продовжує неухильно зростати в популярності.

Історія сумки Hermes Picotin Lock
Кажуть, що першим справжнім клієнтом Hermes був кінь. Picotin Lock, можливо, більше, ніж будь-яка інша сумка бренду, свідчить про його "кінне" коріння. Своїм силуетом у формі відра вона нагадує мішок для корму, який часто можна побачити підвішеним до вух коня. Дійсно, назва "Picotin" - це старовинний французький термін, що позначає міру вівса!

Модель Picotin з'явилася в асортименті Ермес порівняно недавно, 2002 року. Історично її вважали сумкою початкового рівня за ціною і доступністю: сумку можна було одразу купити в бутику або навіть замовити через Інтернет. Однак у наші дні її не завжди так легко дістати. Попит на Picotin зростає, і це цілком зрозуміло: певною мірою стилістика 90-х/ранніх 00-х років ідеально поєднується з сьогоднішньою естетикою покоління Z. Невимушена, містка, без логотипів (якщо тільки ви не придивитеся до замка) - у цю сумку легко закохатися.