HERMES HERBAG
Шукаєш модель, якої немає в каталозі?
Ми знайдемо її для тебе!
БАЄР СЕРВІС
БАЄР СЕРВІС
BAYER SERVICE
БАЄР СЕРВІС
BAYER SERVICE
СУМКИ HERMES HERBAG
Своє знайомство з французьким брендом зовсім не обов'язково починати з Kelly або Birkin.
Якщо ви шукаєте більш доступний, але не менш стильний варіант, то зверніть увагу на "молодшу сестру" Kelly - модель сумки Herbag.

Історія Hermès Herbag

Багато років сумка Herbag незаслужено залишалася в тіні своєї "старшої сестри" та інших аксесуарів Hermès, які можуть похвалитися культовим статусом і легендою, пов'язаною з їхньою появою на світ. Так, всі ми знаємо, що Kelly отримала свою назву на честь голлівудської акторки і княгині Монако Грейс Келлі, а дизайн Birkin був створений завдяки ідеям ікони стилю Джейн Біркін. На відміну від цих популярних моделей Herbag на початку своєї появи у 80-х роках не користувалася широкою популярністю. Вона була створена як більш доступна за ціною альтернатива - для тих, хто тільки починає колекціонувати Hermès. На початку 2000-х компанія і зовсім прийняла рішення практично повністю припинити її випуск. Але незабаром стало очевидно - відмовлятися від Herbag було величезною помилкою. І 2009 року відбулося тріумфальне повернення сумки на подіуми.
СУМКИ HERMES ZIP
В обновленном формате Herbag Zip стала еще более функциональной и универсальной, но сохранила свой узнаваемый дизайн с трапециевидной формой. На первый взгляд сумка-тоут действительно очень похожа на Kelly: ее низ немного шире верха, она также оснащена верхней ручкой и похожей системой закрытия, хотя замок немного отличается. Но главное отличие заключается в используемых при производстве материалах. В то время как Kelly полностью выполнена из натуральной кожи, у классической Herbag кожаные только верх и ручки, а вот основное отделение сделано из холщовой ткани. За этим материалом легко ухаживать, он достаточно практичный, поэтому Hermès Herbag часто покупают именно для повседневного использования. Впрочем, корпус аксессуара хранит еще один секрет.

Головна перевага Herbag полягає в тому, що низ сумки легко від'єднати від верхньої частини: при бажанні його можна замінити корпусом іншого кольору, стилю і навіть розміру. Завдяки цьому Herbag часто називають сумкою 2-в-1. У базовій комплектації класичної моделі, яка представлена на нашій ресейл-платформі Oskelly, вже передбачено додаткове відділення для вашого аксесуара. Чудовий варіант, якщо ви любите різноманітність. Дизайнери Hermès зробили Herbag і її власникам ще один подарунок: у комплекті йде довгий шкіряний ремінь для тих, хто вважає за краще носити сумку на плечі. У випадку з тією ж Kelly цей аксесуар доведеться брати за додаткову плату.

Для новіших моделей Herbag Zip, які також можна знайти на ресейл-майданчику, другий корпус потрібно докуповувати окремо. Але зате тут передбачено внутрішнє відділення, що відстібається, - зручно, якщо ви не хочете самостійно підбирати гаманець у тон сумці. А ще у неї є зовнішня кишеня, яка закривається на блискавку - сюди можна покласти дзеркальце, щоб щоразу не відкривати основне відділення.