Balenciaga Rodeo Small Handbag Gold Buckle in Black

BALENCIAGA
18450,00
грн.
25800,00
грн.
Сумка Balenciaga Rodeo Bag, що з'явилася в лютому 2024 року в магазинах по всьому світу, названа на честь торгового району Беверлі-Гіллз - Родео-Драйв, всесвітньо відомого перехрестя розкоші і моди.

Унікальна конструкція сумки Rodeo забезпечує універсальне носіння: нахилена форма дозволяє легко носити її з навмисно відкритим переднім відділенням, створюючи естетичний ефект невимушеності, а посилені бічні застібки на складках-гармошках дозволяють зробити сумку тоншою, але при цьому розширюваною.

Модель Rodeo виготовлена з вишуканої телячої шкіри, яка вимагає виняткової майстерності в дубленні, обробці та розкрої. Гладка прозора поверхня шкіри дозволяє побачити її невід'ємні якості, а саме природну бездоганність, яка з часом вкривається м'якою патиною. Два містких відділення сумки обшиті якісною ягнячою шкірою, а дві з'єднані плоскі кишені прикрашають її задню стінку.

Затерті складки, пом'якшені шви та необроблені краї на верхній частині сумки нагадують улюблену річ, яку носили щодня протягом тривалого часу, з ледь помітними позначками, що свідчать про час.

На подвійному замку і на внутрішній стороні сумки Rodeo є стримані логотипи, а також тонкий шкіряний ремінець, що застібається на застібки-гачки, і чотири опорні ніжки.

Сумка Balenciaga Rodeo доступна в малих, середніх і великих розмірах, з чорної, сірої або білої шкіри, з золотистою або сріблястою металевою фурнітурою.

Колекційні версії поставляються з набором аксесуарів, які включають дзеркальце у формі серця в шкіряній оправі, набір карабінів у формі серця, ланцюжок із медальйонів і ключів, підвіски в сувенірному стилі та шкіряна торгова бирка Balenciaga.

whd: 100x200x290 mm

Вас може зацікавити